Köpek Oteli Fiyatları

Ana Sayfa » BLOG » Köpek Oteli Fiyatları

Farklı sebeplerden dolayı insanlar köpeklerinden bir süre uzak kalabilmektedir. Özellikle bu durum hem tatil hem de iş amaçlı seyahatler konusunda öne çıkmaktadır. Ayrıca meydana gelen istenmeyen kötü bir hastalık sebebiyle yine insanlar can dostları ile bir süre ilgilenemeyecek noktaya gelebilmektedir.

 Böyle durumlarda ise kendilerinin olmadığı zamanlarda köpeklerin en iyi bakımı için köpek otellerini araştırırlar. Günümüzde Türkiye çapında oldukça profesyonel destek veren pek çok köpek oteli bulunmaktadır. Uluslararası çapta normların üzerinde kaliteye sahip farklı köpek otelleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

 Köpek Oteli Fiyatları

 Sunduğu özelliklere ve kalitesine bağlı olarak köpek oteli fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, çok düşük fiyatlar üzerinden hizmet veren köpek otellerinden uzak durmanızdır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayan tecrübe sahibi köpek otelleri zaten çok yüksek fiyatlar ortaya çıkarmıyor. O yüzden lisans sahibi ve yasal olarak hizmet sağlayan köpek otellerinden destek alabilirsiniz.

 Çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz bu hizmet, günlük olarak fiyatlandırma üzerinden sağlanmaktadır. Böylece köpeğinizin bakımına ihtiyaç duyduğunuz süre kapsamında, farklı fiyatlandırma eşliğinde onların en iyi şekilde bakılmasına olarak verebilirsiniz.

 Köpek Otellerinin Sağladığı Avantajlar

 Pek çok cinse ev sahipliği yapan köpek otelleri, onların her türlü bakımını en iyi şekilde getirecek bir kalite üzerinden hizmet vermektedir. Bu konuda güvenilir köpek otelleri farklı özellikleriyle öne çıkıyor.

 – Dünya normlarının üzerinde konaklama alanı

 – Yerden ısıtmalı ve yüksek tavan porselen kaplı odalar

 – Aydınlatma, ısı ve ses ile ultraviyole filtreli yalıtım sistemleri

 – Her köpeğin türüne bağlı olarak farklı m2 cinsinden oda boyutları

 – Sağlıklı beslenme, kilo ve form garantisi

 – Tuvalet ve gezme ihtiyaçlarını gidermek için günde en az 2 kez gezi alanlarından istifade fırsatı

 Bu gibi daha pek çok destek üzerinden köpeklerinizin bakımını en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 Can Dostunuzu Güvenli Teslim Edin

 Hangi cins olursa olsun kaliteli ve güvenilir şekilde hizmet verecek farklı köpek otellerinden destek elde edebilirsiniz. Bu konuda site üzerinden arama motoru eşliğinde değişik şehirler kapsamında en doğru köpek otelini bulmanız mümkün. Ayrıca ücretsiz manikür, pedikür ve kulak temizliği ile banyo gibi pek çok olanaktan köpeğinizin faydalanmasına fırsat verebilirsiniz.

25.07.2019 - 10:56

82 Okunma

İlgili Terimler :
ZİYARETÇİ YORUMLARI

FACEBOOK'TA BİZ