Köpek Pansiyonu

Ana Sayfa » BLOG » Köpek Pansiyonu

Veteriner hekim gözetiminde olan Köpek Pansiyonu ile birlikte köpeklerinizi çok daha rahat bir şekilde konaklatabilir ve doğayla iç içe olan bu ortamlarda farklı eğitimler almasını da sağlayabilirsiniz. Bu pansiyonlar daha çok yerden ısıtmalı olmakla birlikte yerden tavana kadar porselen kaplı olarak inşa edilmiştir. Ayrıca ısı ve sese karşı yalıtımlıdır. Bu yüzden de oldukça rahattır.

Köpek otelleri fiyatları incelendiğinde çok uygun fiyatlarla hizmet sunulduğu görülebilir. Ev taşıma ya da bayram tatili gezileri gibi durumlarda köpeklerinizi bu pansiyonlara bırakarak gönül rahatlığıyla seyahat edebilirsiniz. Çünkü bu tür ortamlarda köpekleriniz organik köpek mamaları olarak beslenir ve sağlığına çok dikkat edilir. Ayrıca bazı pansiyonlar, 15 ile 30 gün arasında hizmet alındığında köpekler için ücretsiz banyo, kulak temizliği, manikür ve pedikür hizmetleri de sunmaktadır. Sevimli dostlarınızın her türlü ihtiyacını karşılayan köpek otelleri daha çok üç farklı seçenekle hizmet vermektedir. Ev pansiyonu, kısa süreli pansiyon ve uzun süreli pansiyon olarak sunulan bu hizmetlerle ilgili bilgi almak için gerekli araştırmaları yaparak sizler de köpeklerinizi emanet edebilirsiniz.

Köpeklerin yanı sıra kedi oteli konusunda da aynı hizmetleri alabilirsiniz. Kedilerinizin beslenmesi, tuvalet ihtiyaçları ve oyunlarla güzel vakit geçirmesi, bu hizmeti sunan firmaların görevleri arasındadır. Kediler için hazırlanan özel tuvalet kumlarının yanı sıra mama ve su ihtiyaçlarının karşılandığı kedi pansiyonları da günlük bakımlar için son derece ideal alanlardır. İnternet üzerinden bulunduğunuz bölgeyle ilgili araştırmalarınızı yapabilir ve en uygun fiyatlarla hizmet sunan başarılı ve profesyonel pansiyonları tercih edebilirsiniz.

Sevimli dostlarınızın ev şartlarındaki gibi belirlenen saatlerde beslendiğini ve bu özel pansiyonlarda sağlıklı bir şekilde bakımının yapıldığını söyleyebiliriz. Tamamen müşterilerin taleplerine göre hareket eden profesyonel bakıcılar sayesinde köpeğin bu pansiyonlara kısa sürede adapte olacağını da belirtebiliriz. Sizler de uzun süreli seyahatlerinizde veya taşınma aktivitelerinizde köpek otellerini tercih ederek, sevimli dostlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Bu hizmetlerle ilgili pek çok firmanın başarılı bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini ve yüksek müşteri memnuniyeti sağladığını da söylemek doğru olacaktır.

10.10.2019 - 10:10

1358 Okunma

İlgili Terimler :
ZİYARETÇİ YORUMLARI